Aktuality:

MUDr. Zita Čermáková od 29.4.2021 ordinuje každý čtvrtek, s vyjímkou 13.5.2021, kdy bude v ordinaci MUDr. Hana Volná,
pondělí 10. a  středa 12.5.2021 bude místo MUDr. Hany Volné ordinovat MUDr. Zita Čermáková
 

Ordinace je dále v provozu, i přes mateřskou dovolenou MUDr. Zity Čermákové. Nemusíte hledat jiného lékaře. 

Mojí snahou bylo najít lékaře na zástup na plný úvazek, to se mi bohužel nepovedlo. Proto se o Vás dočasně budou starat 3 lékaři, přesněji jeden lékař a dvě lékařky, všichni jsou odborností všeobecní praktičtí lékaři (víc info v záložce nás tým). Jsem jim za to moc vděčná, protože nutno podotknout, že doktor má své úvazky ještě na jiných pracovištích a lékařky jsou na rodičovské dovolené. Sestřička Petra Čápová zůstává a snad nám dlouho vydrží, bude mít na starosti chod ordinace ještě více než dříve, proto prosím o ohleduplnost. Věřím, že i s tímto provizorním řešením budete nakonec spokojeni. Chod ordinace mám nadále pod kontrolou. Od května ordinuji ve čtvrtek. 
Nové pacientky nyní nebereme, nebylo by to fér ani vůči Vám, pacientům, ani vůči zastupujícím lékařům.
Děkuji za pochopení, MUDr. Zita Čermáková
 
 

PROSÍM VEŠKERÉ DOTAZY PIŠTE DO EMAILU, NEMŮŽEME BĚHEM ORDINOVÁNÍ VYŘIZOVAT TELEFONY. KDYŽ JSTE U MĚ ZROVNA PŘÍTOMNI, TAKÉ BY SE VÁM NELÍBILO, KDYBYCH DO TOHO TELEFONOVALA S NĚKÝM JINÝM. 

EMAILY VYŘIZUJEME SE SESTŘIČKOU OBĚ, EMAILOVOU ADRESU ORDINACEHYGEIA@GMAIL.COM OBSLUHUJE SESTŘIČKA, DRUHOU EMAILOVOU ADRESU  LÉKAŘ/ LÉKAŘKA, ŽÁDOST O RECEPTY, NESCHOPENKY A COVID ŽÁDANKY PIŠTĚ NA ADRESU ORDINACEHYGEIA@GMAIL.COM, OTÁZKY SMĚŘUJÍCÍ NA LÉČBU ATD POSÍLEJTE NA DRUHÝ EMAIL, VŽDY PROSÍM VYBERTE JEN JEDNU ADRESU, POKUD TO NEBUDE CÍLENÉ SPRÁVNĚ, NEVADÍ, MY SI TO PŘEDÁME. 

NA EMAILY ODPOVÍDÁME  V ORDINAČNÍCH HODINÁCH. 

CELOU DOBU, CO JE COVID V ČESKÉ REPUBLICE, BYLA  ORDINACE V PROVOZU,  PRAKTICKY JSME V PRÁCI NECHYBĚLY, DĚLÁME OPRAVDU CO MŮŽEME, TAK PROSÍME O SCHOVÍVAVOST.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ, MUDR. ZITA ČERMÁKOVÁ, VEDOUCÍ ORDINACE

 

očkování proti covidu:  očkovací látky i přes veškerou snahu stále nemáme. Doporučuji obrátit se na očkovací cetra, tedy zaregistrovat se na internetu. Nespoléhejte na to, že očkovací látky dostaneme.

adresa pro registraci:  https://registrace.mzcr.cz/
 
 
antigenní testy na covid neděláme. 
 

 

 

e-neschopenka - je elektronicky vystavená, nepřijde Vám žádné potvrzení, na ukončení se opět ozvěte. Stejně tak je třeba se ozvat koncem měsíce kvůli lístku na peníze. 

Dle zákona je povinností každého lékaře vystavit rozhodnutí o dočasné pracovní neschopnosti - tedy nelze tuto povinnost delegovat na praktického lékaře. Vyjímku mají pouze lékaři RZS a LSPP. 

 
 
 
 

očkování proti chřipce: bude probíhat na podzim 2021.

očkování proti zápalu plic - vakcíny máme, nad 65 let zdarma, kdo ještě nebyl očkován hlaste se v ordinaci.

 
 
 

 

Kontakt

Hygeia s.r.o., MUDr. Zita Čermáková Nerudova 686
Kralupy nad Vltavou
27801
315 726 160

cermakovazita@gmail.com
ordinacehygeia@gmail.com