aktuality:

Kdo jste k nám volal v poslední době, určitě jste si všimli nového hlasu v telefonu. Jedná se o telefonní ústřednu. Cílem je urychlit péči o Vás, pacienty. Co lze vyřídit volbou žádost o recept, prosím využijte to. Pokud s námi potřebujete nutně mluvit, vyčkejte na spojení či volejte po 11. hodině (v úterý po 16. hodině). Věřím, že i tato novinka nakonec bude ku prospěchu nás všech. 
 
I tak prosím nadále využívat více email než telefon. 
 

objednejte se online:

 
pro jednorázový přístup volte odkaz:
 
 
pro ty, co mají uveden email v našem ordinačním systému volte odkaz:
 
    
pokud máte akutní problém, samozřejmě můžete přijít bez objednání
 
více info v záložce objednání do ordinace

 

očkování proti covidu - nyní vakcíny nemáme, odkazujeme do očkovacích center. 

očkování proti chřipce - očkujeme od října 2021, můžete se hlásit sestřičce, telefonicky či emailem, píšeme seznam zájemců, pro samoplátce je cena 600kč. 

očkování proti klíšťové encefalitidě - vakcíny máme v ordinaci. 

očkování proti zápalu plic - vakcíny máme v ordinaci, lidé nad 65 let mají toto očkování zdarma, kdo ještě nebyl očkován hlaste se v ordinaci. 

 

Ordinace je dále v provozu, i přes mateřskou dovolenou MUDr. Zity Čermákové. Nemusíte hledat jiného lékaře. 

Mojí snahou bylo najít lékaře na zástup na plný úvazek, to se mi bohužel nepovedlo. Proto se o Vás dočasně bude starat více lékařek, všechny jsme odborností všeobecní praktičtí lékaři (víc info v záložce náš tým). Sestřička Petra Čápová zůstává a snad nám dlouho vydrží, má na starosti chod ordinace ještě více než dříve, proto prosím o ohleduplnost. Dohled nad  ordinací mám nadále já. V podstatě pracuji kdy je třeba. MUDr. Lam Le Dong se učí na atestaci, proto úterky ordinuji já. 
Nové pacientky nyní nebereme, nebylo by to fér ani vůči Vám, pacientům, ani vůči zastupujícím lékařům.
Děkuji za pochopení, MUDr. Zita Čermáková
 
 

e-neschopenka - je elektronicky vystavená, nepřijde Vám žádné potvrzení, na ukončení se ozvěte, buď osobně, telefonicky či emailem. Stejně tak je třeba se ozvat koncem měsíce kvůli lístku na peníze. 

Dle zákona je povinností každého lékaře vystavit rozhodnutí o dočasné pracovní neschopnosti - tedy nelze tuto povinnost delegovat na praktického lékaře. Vyjímku mají pouze lékaři RZS a LSPP. 

 
 
 

 

 
 
 
 

 

Kontakt

Hygeia s.r.o., MUDr. Zita Čermáková Nerudova 686
Kralupy nad Vltavou
27801
315 726 160

cermakovazita@gmail.com
ordinacehygeia@gmail.com